top of page

המוצרים שלנו

לייבא את המוצרים הטובים ביותר זה אחד העקרונות החשובים שלנו.

בתחום דינמי וחדשני כמו גידול ללא אנטיביוטיקה, אנו חייבים להתעדכן כל הזמן.

צמחים

מטילות

חיות משק

מדגרות

הודים

מכוני תערובת

רבייה

פטם

בטיחות ביולוגית

כיום קיימים כלים המאפשרים מדגר טבעי ללא אנטיביוטיקה, המספק תוצאות שוות לזה הקונבציונלי. מעבר לכך, אנו שמחים לתת שירות למגדלים פרטיים ואינטגרציות.

בחקלאות הכלכלית של זמננו, הציפיות מבעלי החיים גבוהות. צמיחה מהירה, בריאות טובה, ניצולת מזון אופטימלית. בגלל ציפיות אלו, אנו מחפשים את המוצרים המתקדמים ביותר, הנותנים מענה לכל הבעיות העולות במהלך הגידול.

נוטרימיקס.png

מכיל תערובת מיוחדת של חומצות אורגניות, לצד מינרלים וחומצות אמינו נחוצות. לנוטרימיקס יש את היכולת לא רק לשפר את היעילות של ניצולת המזון, אלא גם להפחית את התמותה ולשפר את מאפייני העופות במשחטה. זהו הפתרון הטוב ביותר לתמיכה בעופות בזמנים של סטרס, ומהווה את ההתחלה הטובה ביותר עבור אפרוחים בני יומם.

הרכב

חומצות אמינו

> ליזין – לחיזוק מערכת החיסון ולחיזוק העצם.

> מתיונין – לחיזוק מערכת העיכול, אנטיאוקסידנט.

> תראונין – לבריאות העור, לשיפור ספיגת המזון.

> טריפטופן – להגברת התיאבון ושיפור ניצולת המזון.

מינרלים

> אבץ אורגני – לחיזוק מערכת החיסון, האפיתל והשלד.

> נחושת אורגנית – לשיפור הספיגה, חיזוק השלד ולשמירה על רפד יבש.

חומצות אורגניות

> פורמית – אנטי בקטריאלי ולניצולת מזון טובה יותר.

> לקטית – לשיפור הטעם ומניעת סירובי שתייה.

> פרופיונית – נגד עובשים.

חומצות האמינו (בנוטרימיקס) הן אבני יסוד חיוניות, תומכות בעלייה במשקל ומשפרות את ההתנגדות לפתוגניים. השילוב הייחודי של חומצות האמינו, מעניק לאפרוחים דחיפה הכרחית בשלב הראשוני של המדגר.

נחושת אורגנית מייצרת אקלים במעי בו החיידקים לא מרגישים בנוח, תומכת בעלייה במשקל ומונעת הפרשות רטובות. האבץ האורגני שומר את אפיתל המעי במצב אופטימלי.

חומצות אורגניות תומכות בשמירה על חומציות הקיבה, נוסף להשפעה מועילה על עיכול החלבון. חשוב במיוחד עבור אפרוחים צעירים, מכיוון שיציבות החומצה בקיבה אינה אופטימלית עדיין.

מינון

בהודים

> למשך 10 הימים הראשונים של המדגר.

> חמישה ימים רצופים לאחר המעבר לסככות.

> שלושה עד חמישה ימים בכל חודש.

ליטר לקוב מים (מומלץ להגיע ל pH 3.9 עד 4.2)

נוטרימיקס Nutrimix

ארוסול.png

ארוסול הינו מוצר המבוסס על שמנים אתריים המסייע לבעלי חיים להפחית או למנוע ריר עודף בדרכי הנשימה. בכך ארוסול מקדם את צריכת החמצן ואת ההזנה. בארוסול ניתן להשתמש במצבי עקה, חום או למניעת תגובות לאחר חיסון. ניתן להוסיף למי השתייה של הלול או לריסוס בלול באמצעות מערכת ערפול. בעיות נשימה נגרמות לעיתים קרובות על ידי היווצרות ריר עודף בדרכי הנשימה. הדבר גורם למחסור בחמצן, וכתוצאה מכך למחסור באנרגיה, עם ההשפעות הנובעות מכך. בנוסף, הריר יוצר שטח גידול בו מיני מיקרואורגניזמים לא רצויים עשויים להתפתח. שטח גידול זה עלול להוביל לכל מיני זיהומים בדרכי הנשימה המובילים לתוצאות נמוכות, בשל צריכת מים מופחתת וצריכת מזון מופחתת.

הרכב

מנטול 5.5%

משמן נענע טבעי המפחית את הליחה, מעודד חזרה לתזונה ונשימה תקינה.

פפרמינט 3.2%

מפחית היווצרות של ליחה, מנקה את הריאות, מסייע בעיכול, מסייע במחזוריות הדם, מפחית לחץ, מקל על הסימפטומים במקרה של שפעת, ברונכיט ודלקות גרון.

אקליפטוס 12.6%

יעיל נגד מיקופלסמה ומחזק את מערכת החיסון כנגד שפעת. משפר את תפקוד הריאות, בעל תכונות חיטוי וקטילת חיידקים, מקל במקרים של שיעול וחום ובמקרים של סטרס.

מינון

לשיפור התוצאות במשחטה - למשך חמישה ימים לפני השיווק

לאחר חיסון VH מוחלש - למשך חמישה ימים רצופים

למשך ימי שרב, עקת חום, או חרחורים הנובעים מליחה

במי השתייה, תמיד 200 מ"ל

*ניתן גם לרסס ולערפל את המוצר בריכוז של 2% בריסוס ובתמיסה למשך ארבעה ימים

אסנשיאל.png

אסנשייל הינו תוסף תזונה 100% צמחי, אנטי - קוקסידיאלי לתמיכה בגדילה (במשקלים ובניצולת המזון), בעת ובטרם עקה הנגרמת ממחלות מעיים. אסנשייל מורכב משמנים אתריים שנבחרו היטב, הנתמכים באופן סינרגטי על ידי תערובת של צמחי מרפא אחרים. השילוב הייחודי בין השמנים והתמציות ויחסי הגומלין ביניהם, מעניק חיטוי למערכת העיכול, הגנה על שכבת הרירית של המעי, פעילות מעיים מוגברת וחסינות למעי. אסנשייל הוא כלי רב עוצמה במאבק נגד קוקסידיוזיס, במיוחד כאשר מנסים להפחית את השימוש בתרופות קונבנציונאליות. בזכות פורמולה ייחודית ומורכבת המעניקה הגנה רחבה מפני התמודדויות זיהומיות ולא זיהומיות במעי, אסנשייל הוא המוצר החיוני ביותר בגידול ללא אנטיביוטיקה.

לאסנשייל ניסיון רב שנים בישראל

לולנים רבים המשתמשים באופן קבוע באסנשייל, מדווחים על שיפור ביצועים ברור הן בתמותה, ניצולת המזון, ועלית המשקל היומית. לולנים אחרים משתמשים באסנשייל במינון גבוה יותר כטיפול במקרה של התפרצות מחלות מעיים. הם מדווחים על עצירה מיידית בשיעור התמותה, שיפור במצב הרפד, והתגברות על הפיגור במשקל בימים שלאחר השימוש.

מינון

הרכב

תמציות צמחים ושמנים אתריים: אורגנו, אקליפטוס, קורנית, עץ התה וקינמון.

טיפול במי השתייה, בין 500 מ״ל ועד ליטר לקוב מים, למשך חמישה ימים

מניעה במי השתייה, 500 מ"ל לקוב מים, בין הימים 18 – 23 למדגר

ארוסול Aerosol

אסנשייל וואן Essencial One

bottom of page