top of page

השותפים שלנו

כחברה חדשנית בתחום הגידול הטבעי, אנחנו מייצגים את החברות המובילות בנושא באירופה. אנו מקיימים קשרים רצופים ואינטנסיביים עם אנשי המפתח בכל אחת מהחברות, לומדים, ומתקדמים כל הזמן.

intracare.png

אינטרקייר, הולנד

צעדים מחמירים יותר של הממשלות השונות, והגדלת הביקוש הצרכני למזון בריא, מחייבים השקעה בפתרונות לגידול בעלי חיים בריאים הגדלים באיכות חיים, עם פחות ופחות אנטיביוטיקה. אינטקייר לוקחת ברצינות את האחריות החברתית הזו. אינטרקייר מנסה לתרום לצמצום השימוש באנטיביוטיקה בחקלאות בעלי חיים. לכן החברה מפתחת פתרונות חדשניים לחקלאות בעלי החיים של המחר.

 

החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים, כולם עומדים בדרישות האיכות הגבוהה ביותר של החקלאים ועומדים בהנחיות האירופיות האחרונות. הדורות החדשים של חומרי החיטוי ותוספי התזונה בכדי לתרום לבריאות בעלי חיים טובה יותר ותוצאות תפעוליות טובות יותר עבור החקלאים.

 

את מוצרי אינטרקייר ניתן למצוא בכל היבשות בכל רחבי העולם, וביותר מ 100 מדינות.  בנוסף למוצרים, אינטרקייר גם מספקים ידע. שילוב זה מאפשר לחקלאים להמשיך להתפתח ולהתאים עצמם לדרישות הצרכנים הנוכחיות.

mercordi-banner.png

מרקורדי, בלגיה

אנו כחברה יכולים לשגשג רק על ידי החסד של הלקוחות שלנו ברחבי העולם - הסיבה היחידה להצלחה שלנו היא ההצלחה שלהם.

הסביבה המסחרית הקשה שאנו עובדים בה אינה מאפשרת לתשומת לבנו לדעוך. אחרי הכל, רק אם יש רווח בסוף המדגר, לקוחות הופכים לשותפים.

עם וטרינרים ומהנדסים מהמובילים בתחום, יש לנו הבנה ברורה של האתגרים והצרכים היומיומיים של תעשיית גידול בעלי חיים. יחד עם הספרות והלמידה העצמית, איסוף וניתוח מידע מעדויות אמפיריות וחוויות שלנו, אנחנו מנסים להשאיר את דרך החשיבה הקלאסית בפיתוח מוצרים, כדי להישאר חדים ולחשוב מתוך הקופסה.


כל מוצרי מרקורדי מפותחים ומיוצרים במפעל המרכזי בחלן, בלגיה תחת בקרת איכות ועמידה בתקנים החמורים באירופה. במתקן המחקר שלנו  אנו מסוגלים לבצע ניסויים ולבדוק ביצועי מוצרים, בעזרת חוות הפטם וההטלה, המאפשרות לנו להביא לשוק מוצרים מבוססי ראיות, אשר נבדקו ביסודיות רבה.

logo_2019_498632.png

אימפקסטרקו , בלגיה

intrahorti logo.png

אינטרא הורטי, הולנד

Olus Plus logo.png

אולוס פלוס, הולנד

אולוס פלוס חוקרת פתרונות לשיפור המצב הבריאותי של בעלי חיים, תוך כדי הפחתת השימוש באנטיביוטיקה והבטחת ייצור בשר איכותי. כחברה לבריאות בעלי חיים, אולוס פלוס מפתחת מוצרים טבעיים מבוססי צמחים שמטרתם לעודד מיקרוביוטיקה מאוזנת היטב במעיים, שיפור בריאות המעי ושיפור יעילות ההזנה.

אולוס פלוס מייצרת תוספי מזון טבעיים, מציעה שירותי מעבדה ומספקת ייעוץ מקיף לניהול ממשק עופות, חזירים ומעלי גירה.

אנו רואים עצמנו שותפים של החקלאים, ולכן אנו מציעים אך ורק פתרונות שיטיבו עם התוצאות העסקיות, וכתוצאה מכך יהיה החזר מקסימלי על ההשקעה.

מיסודה של חברת אינטרקייר.

אתגרים עולמיים הקשורים לפתוגנים ומניעתם חשובים יותר מתמיד.

אנו מאמינים בחלופות חכמות ובטוחות התורמות לעתיד טוב יותר לכולם. אנו משפרים את בריאותם ורווחתם של הצמחים, בעלי החיים והצרכנים.

העוצמה החדשנית שלנו יוצרת צמיחה בת-קיימא ותשואות כספיות לחקלאים ולעסקים.

אנו מפתחים, מייצרים ומספקים מוצרי היגיינה מוכחים ויעילים, חומרי הזנה וחידושים לגננות בת קיימא ומודרנית ברחבי העולם.

מחלקת המו"פ המשוכללת שלנו מפתחת פתרונות לאתגרי המחר. בעבודה עם אנשינו בתחום, אנו יוצרים מוצרים שמשיגים צמיחה בת קיימא ומפחיתים את השימוש בחומרי הדברה.

bottom of page