המוצרים שלנו

לייבא את המוצרים הטובים ביותר זה אחד העקרונות החשובים שלנו.

בתחום דינמי וחדשני כמו גידול ללא אנטיביוטיקה, אנו חייבים להתעדכן כל הזמן.

צמחים

מטילות

חיות משק

מדגרות

הודים

מכוני תערובת

רבייה

פטם

בטיחות ביולוגית

מומלץ להתייעץ איתנו לפני כל שימוש בתוסף טבעי ללול רבייה, כיום קיים מידע רב בנושא, ואנו נמצאים בתקשורת רציפה עם מחלקות מחקר ופיתוח בחברות מובילות באירופה.

גם בענף הרבייה קיימים מוצרים טבעיים הנותנים מענה לבעיות רבות, כמו איכות קליפת ביצה, יכולות הרבייהֿ, צמצום ביצי ריצפה, רפד רטוב הגורם לביצים מלוכלכות ומזוהמות, להקות מזוהמות ועוד.

> נוטרימיקס נמצא בשימוש היום במספר חוות רבייה.

> אנו מבצעים תצפיות בחוות רבייה כדי לבחון את השיפור בביצועי הלהקות.

נוטרימיקס.png

נוטרימיקס NutriMix

מכיל תערובת מיוחדת של חומצות אורגניות, לצד מינרלים וחומצות אמינו נחוצות. לנוטרימיקס יש את היכולת לא רק לשפר את היעילות של ניצולת המזון, אלא גם לשפר את הרפד ולמנוע ביצים מלוכלכות. נוטרימיקס משפר את מאפייני וביצועי כל להקה. זהו הפתרון הטוב ביותר לתמיכה בעופות בזמנים של סטרס.

הרכב

חומצות אמינו

> ליזין – לחיזוק מערכת החיסון ולחיזוק העצם.

> מתיונין – לחיזוק מערכת העיכול, אנטיאוקסידנט.

> תראונין – לבריאות העור, לשיפור ספיגת המזון.

> טריפטופן – להגברת התיאבון ושיפור ניצולת המזון.

מינרלים

> אבץ אורגני – לחיזוק מערכת החיסון, האפיתל והשלד.

> נחושת אורגנית – לשיפור הספיגה, חיזוק השלד ולשמירה על רפד יבש.

חומצות אורגניות

> פורמית – אנטי בקטריאלי ולניצולת מזון טובה יותר.

> לקטית – לשיפור הטעם ומניעת סירובי שתייה.

> פרופיונית – נגד עובשים.

חומצות האמינו (בנוטרימיקס) הן אבני יסוד חיוניות, תומכות בעלייה במשקל ומשפרות את ההתנגדות לפתוגניים. השילוב הייחודי של חומצות האמינו, מעניק לאפרוחים דחיפה הכרחית בשלב הראשוני של המדגר.

נחושת אורגנית מייצרת אקלים במעי בו החיידקים לא מרגישים בנוח, תומכת בעלייה במשקל ומונעת הפרשות רטובות. האבץ האורגני שומר את אפיתל המעי במצב אופטימלי.

חומצות אורגניות תומכות בשמירה על חומציות הקיבה, נוסף להשפעה מועילה על עיכול החלבון. חשוב במיוחד עבור אפרוחים צעירים, מכיוון שיציבות החומצה בקיבה אינה אופטימלית עדיין.

מינון

ברבייה

> למשך חמשת הימים הראשונים בבית האימון

> למשך חמישה ימים רצופים לאחר המעבר ללולי ההטלה

> שלושה עד חמישה ימים רצופים בכל חודש

ליטר לקוב מים (מומלץ להגיע ל pH 3.9 עד 4.2)

מינרל קופר Mineral Copper

מינרל שקוף.png

מינרל קופר הוא מוצר הנחושת האורגנית המרוכז והיעיל ביותר המוצע בצורה נוזלית. המוצר יעיל במינונים נמוכים ומפיק תוצאות מהירות וברורות. מתמוסס היטב במי השתייה, ואינו מזהם את מערכת השתייה. מינרלים בצורתם האורגנית (ולא גופרה, כמו מוצרים מתחרים) במי השתייה נספגים ביעילות בבעל החיים ומספקים תוצאה מקסימלית, נראית לעין ומורגשת במהירות. משפר את ספיגת המרכיבים החיוניים במזון במעי, ועוזר במקרה של רפד רטוב הנובע מלשלשת נוזלית.  בנוסף, נחושת הינה מינרל חיוני מאוד לגוף ולכן יחד עם חומצות האמינו מהווים הם זרזי גדילה. חומצות השומן ציטרית ולקטית מגנות גם הן מפני מקור חיידקי במים, ומשפרות את הטעם ואת צריכת המים.

הרכב

הידרו אגקייר Hydro Egg Care

זיהום מיקרוביאלי של ביצי רבייה הוא אחת הדאגות העיקריות עבור רביינים ברחבי העולם, מפני שהוא יכול לגרום לפגיעה בעוברים ובביצועי הלהקות. בשנים האחרונות נבחנו מספר חלופות חדשות, לא מזהמות, וללא חומרים מסרטנים כמו פורמלין אשר שימש בעבר לחיטוי. מנהלי רבייה המשתמשים בתערובת המוכרת, של מי חמצן שאינם מיוצבים, חומץ ומרכיבים נוספים. הם מדווחים על פחת ובעיות רבות נוספות בערבוב וביישום חומרי הניקוי.   הידרו אג קייר הוא הפתרון המוצלח ביותר כיום לניקוי ביצי רבייה.

הצלחה בשטח

בשנים האחרונות המוצר בשימוש של מספר רב של מדגרות ולולי רבייה, בכל רחבי הארץ. 

פשוט, נוח ובטוח לשימוש

יש להכין תמיסה של 4% (= 4 ליטר של הידרו אג קייר + 96 ליטר מים) לרסס את הביצים כחצי שעה לאחר האיסוף, עד לנגר. יש להשאיר הביצים המרוססות בטמפרטורת החדר למשך זמן מה טרם הכנסתן לחדר הקירור.

חומר ניקוי המבוסס על מי חמצן מיוצבים ומרכיבי תומכי שטח נוספים.

מי חמצן מיוצבים (H2O2) הינם נוזל שקוף, חסר צבע וריח, בעל יכולת ניקוי וחיטוי גבוהות.  מי חמצן שאינם מיוצבים, מתפרקים מהר ובעלי יכולות ניקוי מוגבלות. תוספת של יוני כסף גורמים לייצוב מי החמצן, לשיחרורם האיטי, להשפעה ממושכת ולהגברת יעילותם. לכסף עצמו יש יכולות חיטוי הנוספות על יכולות הניקוי של מי החמצן. בנוסף, במוצר מרכיבים נוספים המוסיפים לפעילות המוצר, ולשמירה על עובר הביצה.

מינון

טיפול 250 מ״ל לקוב מים, למשך חמישה ימים

 

מניעה 150 עד 200 מ״ל לקוב מים, בין הימים 17 - 23

מינרל קופר נמצא בשימוש מזה שנים בישראל, בעיקר כפתרון זמין ומהיר להאטה בגדילה, הנובעת מספיגה לא יעילה של תערובת המזון. כאשר שמים לב ללשלשת רטובה או לשאריות לא נעכלות של תערובת בלשלשת, מומלץ להשתמש מיד במינרל קופר

נחושת אורגנית (100 גרם / ליטר), חומצה ציטרית, חומצה לקטית, ליזין ומתיונין.