המוצרים שלנו

לייבא את המוצרים הטובים ביותר זה אחד העקרונות החשובים שלנו.

בתחום דינמי וחדשני כמו גידול ללא אנטיביוטיקה, אנו חייבים להתעדכן כל הזמן.

צמחים

מטילות

חיות משק

מדגרות

הודים

מכוני תערובת

רבייה

פטם

בטיחות ביולוגית

כיום קיימים כלים המאפשרים מדגר טבעי ללא אנטיביוטיקה, המספק תוצאות שוות לזה הקונבציונלי. מעבר לכך, אנו שמחים לתת שירות למגדלים פרטיים ואינטגרציות, בבניית תכנית טיפול ומניעה מתאימה לכל לול.

בחקלאות הכלכלית של זמננו, הציפיות מבעלי החיים גבוהות. צמיחה מהירה, בריאות טובה, ניצולת מזון אופטימלית. בגלל ציפיות אלו, אנו מחפשים את המוצרים המתקדמים ביותר, הנותנים מענה לכל הבעיות העולות במהלך הגידול.

%D7%99%D7%93%20%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%95%
נוטרימיקס.png

נוטרימיקס NutriMix

מכיל תערובת מיוחדת של חומצות אורגניות, לצד מינרלים וחומצות אמינו נחוצות. לנוטרימיקס יש את היכולת לא רק לשפר את היעילות של ניצולת המזון, אלא גם להפחית את התמותה ולשפר את מאפייני העופות במשחטה. זהו הפתרון הטוב ביותר לתמיכה בעופות בזמנים של סטרס, ומהווה את ההתחלה הטובה ביותר עבור אפרוחים בני יומם.

 

הרכב

חומצות אמינו

> ליזין – לחיזוק מערכת החיסון ולחיזוק העצם.

> מתיונין – לחיזוק מערכת העיכול, אנטיאוקסידנט.

> תראונין – לבריאות העור, לשיפור ספיגת המזון.

> טריפטופן – להגברת התיאבון ושיפור ניצולת המזון.

מינרלים

> אבץ אורגני – לחיזוק מערכת החיסון, האפיתל והשלד.

> נחושת אורגנית – לשיפור הספיגה, חיזוק השלד ולשמירה על רפד יבש.

חומצות אורגניות

> פורמית – אנטי בקטריאליו לניצולת מזון טובה יותר.

> לקטית – לשיפור הטעם ומניעת סירובי שתייה.

> פרופיונית – נגד עובשים.

מינון

ליטר לקוב מים (מומלץ להגיע ל pH 3.9 עד 4.2)

בפטם

> למשך 10 הימים הראשונים של הגידול.

> ימים 17 עד 23.

> ימים 37 ועד סוף המדגר.

חומצות האמינו (בנוטרימיקס) הן אבני יסוד חיוניות, תומכות בעלייה במשקל ומשפרות את ההתנגדות לפתוגניים. השילוב הייחודי של חומצות האמינו, מעניק לאפרוחים דחיפה הכרחית בשלב הראשוני של המדגר.

נחושת אורגנית מייצרת אקלים במעי בו החיידקים לא מרגישים בנוח, תומכת בעלייה במשקל ומונעת הפרשות רטובות. האבץ האורגני שומר את אפיתל המעי במצב אופטימלי.

חומצות אורגניות תומכות בשמירה על חומציות הקיבה, נוסף להשפעה מועילה על עיכול החלבון. חשוב במיוחד עבור אפרוחים צעירים, מכיוון שיציבות החומצה בקיבה אינה אופטימלית עדיין.

אקווה אסיד.png

אקווה אסיד מינרל Aqua Acid Mineral

מחמיץ יעיל ואפקטיבי גם ברמות pH שבין 4 ל 6. משפר את צריכת המים בלול מכיוון שאינו פוגע בטעם המים. אקווה אסיד מינרל יעיל גם במינונים נמוכים, ולכן חסכוני מאד לעומת מחמיצים אחרים בשוק.

מינון

הרכב

ליטר לקוב מים (מומלץ להגיע ל pH 3.9 עד 4.2)

במטילות, הודים ורבייה

ליטר לקוב מים, למשך חמישה ימים רצופים, שבוע אחד בחודש.

בפטם

למשך 30 הימים הראשונים של הגידול.

מינרלים

> אבץ אורגני – לחיזוק מערכת החיסון, האפיתל והשלד.

> נחושת אורגנית – לשיפור הספיגה, חיזוק השלד ולשמירה על רפד יבש.

חומצות אורגניות

> פורמית – אנטי בקטריאלי ולניצולת מזון טובה יותר.

> לקטית – לשיפור הטעם ומניעת סירובי שתייה.

> פרופיונית – נגד עובשים.

אסנשיאל.png

אסנשייל וואן Essencial One

אסנשייל הינו תוסף תזונה 100% צמחי, אנטי - קוקסידיאלי לתמיכה בגדילה (במשקלים ובניצולת המזון), בעת ובטרם עקה הנגרמת ממחלות מעיים. אסנשייל מורכב משמנים אתריים שנבחרו היטב, הנתמכים באופן סינרגטי על ידי תערובת של צמחי מרפא אחרים. השילוב הייחודי בין השמנים והתמציות ויחסי הגומלין ביניהם, מעניק חיטוי למערכת העיכול, הגנה על שכבת הרירית של המעי, פעילות מעיים מוגברת וחסינות למעי. אסנשייל הוא כלי רב עוצמה במאבק נגד קוקסידיוזיס, במיוחד כאשר מנסים להפחית את השימוש בתרופות קונבנציונאליות. בזכות פורמולה ייחודית ומורכבת המעניקה הגנה רחבה מפני התמודדויות זיהומיות ולא זיהומיות במעי, אסנשייל הוא המוצר החיוני ביותר בגידול ללא אנטיביוטיקה.

לאסנשייל ניסיון רב שנים בישראל

לולנים רבים המשתמשים באופן קבוע באסנשייל, מדווחים על שיפור ביצועים ברור הן בתמותה, ניצולת המזון, ועלית המשקל היומית. לולנים אחרים משתמשים באסנשייל במינון גבוה יותר כטיפול במקרה של התפרצות מחלות מעיים. הם מדווחים על עצירה מיידית בשיעור התמותה, שיפור במצב הרפד, והתגברות על הפיגור במשקל בימים שלאחר השימוש.

טיפול במי השתייה, בין 500 מ״ל ועד ליטר לקוב מים, למשך חמישה ימים

מינון

מניעה במי השתייה, 500 מ"ל לקוב מים, בין הימים 18 – 23 למדגר

הרכב

תמציות צמחים ושמנים אתריים: אורגנו, אקליפטוס, קורנית, עץ התה וקינמון.

 
ארוסול.png

ארוסול Aerosol

ארוסול הינו מוצר המבוסס על שמנים אתריים המסייע לבעלי חיים להפחית או למנוע ריר עודף בדרכי הנשימה. בכך ארוסול מקדם את צריכת החמצן ואת ההזנה. בארוסול ניתן להשתמש במצבי עקה, חום או למניעת תגובות לאחר חיסון. ניתן להוסיף למי השתייה של הלול או לריסוס בלול באמצעות מערכת ערפול.בעיות נשימה נגרמות לעיתים קרובות על ידי היווצרות ריר עודף בדרכי הנשימה. הדבר גורם למחסור בחמצן, וכתוצאה מכך למחסור באנרגיה, עם ההשפעות הנובעות מכך. בנוסף, הריר יוצר שטח גידול בו מיני מיקרואורגניזמים לא רצויים עשויים להתפתח. שטח גידול זה עלול להוביל לכל מיני זיהומים בדרכי הנשימה המובילים לתוצאות נמוכות, בשל צריכת מים מופחתת וצריכת מזון מופחתת.

הרכב

מנטול 5.5%

משמן נענע טבעי המפחית את הליחה, מעודד חזרה לתזונה ונשימה תקינה.

פפרמינט 3.2%

מפחית היווצרות של ליחה, מנקה את הריאות, מסייע בעיכול, מסייע במחזוריות הדם, מפחית לחץ, מקל על הסימפטומים במקרה של שפעת, ברונכיט ודלקות גרון.

אקליפטוס 12.6%

יעיל נגד מיקופלסמה ומחזק את מערכת החיסון כנגד שפעת. משפר את תפקוד הריאות, בעל תכונות חיטוי וקטילת חיידקים, מקל במקרים של שיעול וחום ובמקרים של סטרס.

מינון

לשיפור התוצאות במשחטה - למשך חמישה ימים לפני השיווק

לאחר חיסון VH מוחלש - למשך חמישה ימים רצופים

למשך ימי שרב, עקת חום, או חרחורים הנובעים מליחה

במי השתייה, תמיד 200 מ"ל

*ניתן גם לרסס ולערפל את המוצר בריכוז של 2% ריסוס ובתמיסה למשך ארבעה ימים

קולינקס Colinex LA

קולינקס מעורר ומחזק את מערכת החיסון ובכך מאפשר התמודדות אוטואימונית טובה יותר במצבי תחלואה, עקה, זיהומים הנגרמים מחיידקי אי-קולי, וזו הנגרמת מקוליבצילוזיס בפרט. תמציות הצמחים (Echinacea purpurea, Vincetoxicum hirundinaria) בעלי תכולת פוליפנולים ופלבנואידים גבוהה, מגבירים את היכולת החיסונית ובעלי תכונות אנטי מיקרוביאליות מוכחות וידועות בספרות.

קולינקס_שקוף.png

מינון

הרכב

טיפול 50 - 100 מ״ל לקוב מים, למשך חמישה ימים

 

מניעה 20 – 50 מ״ל לקוב מים, למשך 30 הימים הראשונים למדגר 

כבר קרוב ל10 שנים, קולינקס מסייע לגידול ללא אנטיביוטיקה בכל רחבי ישראל. קולינקס ניתן במקרים רבים לאפרוחים בני יומם, במקרה של זיהום בלהקת האם.ת צמחים ושמנים אתריים נוספים

> אכיניצאה

> תמציות צמחים ושמנים

אתריים נוספים

מינרל קופר Mineral Copper

מינרל שקוף.png

מינרל קופר הוא מוצר הנחושת האורגנית המרוכז והיעיל ביותר המוצע בצורה נוזלית. המוצר יעיל במינונים נמוכים ומפיק תוצאות מהירות וברורות. מתמוסס היטב במי השתייה, ואינו מזהם את מערכת השתייה. מינרלים בצורתם האורגנית (ולא גופרה, כמו מוצרים מתחרים) במי השתייה נספגים ביעילות בבעל החיים ומספקים תוצאה מקסימלית, נראית לעין ומורגשת במהירות. משפר את ספיגת המרכיבים החיוניים במזון במעי, ועוזר במקרה של רפד רטוב הנובע מלשלשת נוזלית.  בנוסף, נחושת הינה מינרל חיוני מאוד לגוף ולכן יחד עם חומצות האמינו מהווים הם זרזי גדילה. חומצות השומן ציטרית ולקטית מגנות גם הן מפני מקור חיידקי במים, ומשפרות את הטעם ואת צריכת המים.

מינון

מניעה 200 עד 250 מ״ל לקוב מים, בין הימים 17 - 23

מינרל קופר נמצא בשימוש מזה שנים בישראל, בעיקר כפתרון זמין ומהיר להאטה בגדילה, הנובעת מספיגה לא יעילה של תערובת המזון. כאשר שמים לב ללשלשת רטובה או לשאריות לא נעכלות של תערובת בלשלשת, מומלץ להשתמש מיד במינרל קופר

הרכב

נחושת אורגנית (100 גרם / ליטר), חומצה ציטרית, חומצה לקטית, ליזין ומתיונין.

טיפול 250 מ״ל לקוב מים, למשך חמישה ימים